Mikro Saç Kaynak Uygulamaları

Mikro Saç Kaynak ile ilgili şu yanılgıyı da hemen belirtmemiz gerekir. Mikro Saç kaynak sisteminde ve bizim uyguladığımız diğer 14 çeşit Saç kaynak tekniklerinde saçın içini açıp baktığımızda kaynak saç olduğu görünür yani belli olur.
Hiçbir şekilde belli olmuyor , Görünmez kaynak ifadesiyle kaynak yapan Saç kaynak Merkezleri maalesef durumu olduğundan saptırıyorlar , insanların zaafını kullanarak müşteri çekiyor.
Biz hiçbir zaman Belli olmuyor , görünmüyor ifadesini kullanmadık .
Ama Kullandığımız saçlar % 100 Gerçek İnsan saçı , Boya , Röfle vs kuaförlük işlemleri yapılabilir ve kendi saçınıza neler yapabiliyorsanız bunlara da yapabilirsiniz.
Ve saçınızı topladığınızda sağdan soldan hiçbir şekilde görünmez, belli olmaz. Saçlarınızı savurduğunuzda yada topuz işlemi yaptığınızda , maşa yaptığınızda anlaşılmaz. Sach Saç Kaynak Merkezi Uzmanı Murat Kolukırık tarafından bunun garantisini verebiliriz.
Yine yanmış ve yıpranmış bir saç ve platin röflelerden dolayı kopmuş uzamayan saçlar.  Kıbrıs tan  bizim için gelen müşterimizin sorunu buydu . Uzun saçları olsun isteyip uzatamayan müşterimiz.

Ama şimdi Mikro Saç kaynağı ile bunu 4 satte başarmak mümkün. Hem de bu tarz kısa saçlarda bile saça kaynak yapılıyor ve saçı topladığınızda vs görünmüyor .

İşte size Mikro Kaynak Saç Öncesi ve Sonrası Resimleri

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Mikro Saç Kaynak

Bir cevap yazın