Çok Kısa Saça KaynakSon Sistem Saç Kaynağı Extend Magic Mikro Saç Kaynak Merkezi Nano Saç Kaynak Teknolojisi İle En İyi Saç Kaynakları 100% Gerçek İnsan Saçı İle Garantili Sunar.

Mikro Saç Kaynak Dünya üzerinde birçok bakımlı ve ünlü kadının özellikle Hollywood yıldızları ve podyum dünyasının ünlü isimleri tarafından tercih edilen bir saç kaynak yöntemidir.

Mikro saç kaynağın diğer saç kaynaklarından farkı görünmez ultra ince ve elastik yapısıdır. Mikro saç kaynak adı gibi Micro ölçülerde çok ince ve esnek bir Nano teknoloji ile tasarlanmış keratin kaynaktan 4 kat daha güçlü şeffaf yapıştırıcısına borçludur.
Mikro saç kaynağı diğer saç kaynak çeşitlerinden ayıran bu üstün özelliği taklit edilemez nano saç kaynak teknolojisinden kaynaklanmaktadır.
Mikro saç kaynak boncuk kaynak uygulaması ile kıyaslandığında üçte bir oranında daha incedir. Bu incelikte uygulanmakta olan mikro saç kaynak diğer saç kaynak yöntemlerinden daha uzun bir sürede profesyonellik gerektiren eşsiz bir saç uzatma sistemidir.
Mikro saç kaynak uygulaması kullanıcısının saçlarının gürlüğü ve başın yapısına göre kişiye özel tasarlanmaktadır.
Mikro saç kaynak uygulaması Extend Magic markası ile tescil edilmiş olan çok  özel teknoloji harikası bir saç kaynak makinesi ile yapılmaktadır.
Mikro saç kaynak seti içerisinde ayrıca Nano saç kaynak makinesi de mevcuttur. Özel nano teknoloji ile üretilmiş olan şeffaf yapıştırıcı kartuşu takıldı saçın rengini almaktadır. Yani açık sarı ve ya röfleli yâda koyu renk saçlara takılan mikro saç kaynak takıldığı saçın rengini olmaktadır.
Mikro saç kaynak uygulaması saçın uzama hızına bağlı olarak 7 ay süre ile kullanılabilir. Mikro saç kaynağın devrim niteliğindeki bu özelliği kaynakları çıkarmak istediğinizde organik bitkisel yağlar il formüle edilmiş mikro saçkaynak çıkarıcı losyonu ile saçlarınıza zarar vermeden kaynaklarınızı çıkarttırabilirsiniz.