Mikro Bant Saç Kaynak Hakkında Açıklayıcı Bilgi

Saç kaynak yaptırmayı düşünen kişilerin genellikle sordukları şey saç kaynağım doğal gözükecek mi? Dışarıdan başkaları saç kaynak yaptırdığımı anlar mı? Saç kaynak sistemlerinin hepsinde eğer doğru teknik kullanılır ise hiçbir saç kaynak yönteminde saçınıza kaynak yaptırdığınız belli olmaz.

mikro bant kaynak saç before after (4)mikro bant kaynak saç before after (4)mikro bant kaynak saç before after (4)mikro bant kaynak saç before after (4)Mikro Ban Saç Kaynak Hangi Tür Saçlar İçin Uygundur?

Mikro bant saç kaynak ince telli ve zayıf saçlarda saçlara DOLGUNLUK ve HACİM vermek amacı ile kullanılmasının yanı sıra saçlarını uzatmak isteyenlere kullanılabilir.

Elbette saçınızda daha da belli olmayacak en iyi saç kaynak yöntemlerinden Mikro Saç Kaynak uygulamaları kendi içinde de farklı gruplara ayrılmaktadır.

Mikro Saç Kaynak Çeşitleri; Mikro Saç Kaynak Extend Magic, Mikro Kapsül Saç Kaynak, Mikro Tüp Saç Kaynak ve Mikro Bant Saç Kaynak. Mikro Bant Saç kaynak dünya üzerinde bilinen adı “Tape Hair Extensions” ülkemizde ise üzerinde bulunan mikro incelikteki bant yapıştırıcıdan adını aldığı MİKRO BANT SAÇ KAYNAK olarak bilinmektedir.

Ben Sach Saç Kaynak Merkezi saç kaynak uzmanı Murat Kolukırık bu tekniği 2000 yılından beri kullanmaktayım. Mikro bant saç kaynak sistemi ile tanıştığım o günden beri satın aldığım ürünlerin bazılarında yapıştırıcı süresi kısa idi bazılarında ise saç kalitesi düşüktü. Mikro bant saç kaynak ürünlerinin gelişmesi için aradan geçen onca yıldan sonra sach ®  markası olarak Dünyanın en iyi “Tape Adhesive” (bant yapıştırıcı) üreticisi ile yapmış olduğumuz ortak çalışma ile en iyi mikro bant saç kaynakları üretiyoruz.

Süper kaliteye sahip AAA Grade Remy ham saç ile imal etmiş olduğumuz saçlar ile sach ® markası olarak kendi Mikro Bant Saç Kaynak ürünlerimiz ile sorunsuz saç kaynakları uygulamaktan gurur duyuyoruz.

Peki, Mikro Bant Saç kaynak Nedir?

Mikro Bant Saç Kaynak fotoğraflarda görmüş olduğunuz çift taraflı yapıştırıcı ile özel teknik ve mikro teknoloji ile hazırlanmış olan mikro bant şeritlerin üzerine yapıştırılan 1. sınıf 100 % Doğal Remy ham saç ların var olduğu yaklaşık 3.5cm lik şeffaf mikro bant saç kaynaklarının saça aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi uygulanmasına denir.

Mikro Bant Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Mikro Saç Kaynak Yapıl Takılır

Uygulama Süresi:
Mikro bant saç kaynak uygulaması yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Kullanım Süresi:

Mikro bant saç kaynak kullanma süresi ortalama 6 hafta. 6 haftadan sonra yapıştırıcı etkisi dış etkenler yıkama, fön ve saç boyası gibi işlemlerden dolayı azalmaktadır. Bu süre sonunda saçlarınızdan çıkarılarak merkezimizde bakımı yapılan saçlar yeniden saçlarınıza takılabilir.

Saçtan Çıkarılma:
Mikro bant saç kaynak saçtan çıkarma zamanı geldiğinde özel solüsyonu sayesinde saçınıza zarar vermeden kolayca çıkarılmaktadır. Saçınızdan çıkarma esnasında kesinlikle acı hissetmezsiniz.

Saçlara Yapılabilen İşlemler:Mikro Bant Saç Kaynak
Mikro Bant Saç Kaynak uygulaması yapılan saçlara her türlü kuaför işlemi  dip boyası, fön, maşa ve saç şekillendirme işlemleri yapılabilmektedir.

Mikro Bant Saç Kaynak tress olarak hazırlanmış saç tutamlarınını çift taraflı transparan bant ile saçlarınıza çok ince çeritler halinde tutturulması ile yapılan bir tür saç kaynağı yöntemidir.

Aşağıdaki Video da mikro bant saç kaynağı nasıl yapılır adım adım izleyebilirsiniz.

Mikro Bant Saç KaynakMikro Bant Saç Kaynak Mikro Bant Saç Kaynak Mikro Bant Saç Kaynak Mikro Bant Saç Kaynak Mikro Bant Saç Kaynak Mikro Bant Saç Kaynak Mikro Bant Saç Kaynak Mikro Bant Saç Kaynak Mikro Bant Saç Kaynak