Mikro Saç Kaynak Kullanıcı Yorumları

mikro saç kaynak fiyatlarıSach Saç Kaynak Merkezimize ikinci defa gelen Selda Hanım saç kaynaklarından çok memnun kaldığını ilk geldiğindeki gibi tereddütleri yaşamadığını söyledi.

Selda Hanım ilk geldiğinde çok fazla tereddütleri vardı. Birçok saç kaynak merkezine gitmiş fakat hep sorunlarla karşılaşmış. İlk olarak telefon ile çok görüşmeler yaptık. Daha sonra merkezimize gelerek yüz yüze görüşmeler yaptık. Sonunda saç kaynak uygulamasına geçtik. Saç kaynak uygulaması bittikten sonra çok mutlu olan Selda Hanım bizlerle video çekmişti.

İkinci gelişinde ise tekrardan kaynakları çıkarıp takmaya gelmişti. Tecrübelerini Saç Kaynağını kullanırken rahatsız etti mi gibi soruları bizler için cevapladı aynı zamanda duygularını bizlere aktardı.

Selda Hanım yurt dışına çok çıktığından dolayı ve spor yaptığı için saçlarına çok bakamadığını fakat saç kaynakları hiçbir şekilde rahatsızlık vermediğini bizlere söyledi.

Videoyu aşağıda paylaştık sizlerin de aklınıza takılan soruları bu video ile giderebilirsiniz. mikro saç kaynak merkezi bakıköy

Bu arada kendisi işinde tanınmış bir tasarımcıdır, bunu da eklemeden geçemeyeceğiz.

Mikro Saç Kaynak hakkında ve diğer saç kaynak uygulamalırımız hakkında bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 444 3 671
WhatsApp Danışma Hattı: 0532 592 8842

Bizi sosyal medya dan takip etmeyi unutmayın;

• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

mikro saç kaynak satın al

Bir cevap yazın