Kısa Saça Nano Saç Kaynak

Saç KaynağıKısa saça kaynak Yapılır mı ?

Bize gelen ve saçlarını uzatmak isteyen çoğu kişi kısa saça kaynak yapabilen tek kaynak saç merkezi olduğumuzu  söylüyor. Çünkü bize gelmeden önce bayağı bir araştırma yapmış oluyorlar.
Genelde orta uzunlukta olan saçlara genel kaynakları yapmak daha kolaydır ( Boncuk Kaynak , Keratin Kaynak ) gibi. Ama uzmanlık v eğitim isteyen ;  Mikro Saç kaynak, Mikro bant saç kaynak , Tress saç kaynak, Nano Saç Kaynak  gibi olan işlemler herkesin yapabileceği işlemler değildir. Sürekli olarak bu konularda el becerisi ve pratiklik ister.

İlk yapmış olduğumuz 1 cm lik saça kaynak dan sonra , artık kişiler çok çok kısa saçlara da kaynak yapıldığını biliyorlar ve yaptırmak istiyor . Bizde bunu Türkiye de yapı bilen tek saç kaynağı merkezi olarak gurur duyuyoruz.

Şimdi size en son merkezimize gelen ve çok kısa saçtan artık sıkıldığı için uzatmak isteyen ama uzatamayan müşterimizin resimlerini sunuyoruz.

Sadece yüzünün tam görünmesini istemediği için her yerden çekemedik ama var olanları paylaşıyoruz sizlerle. Küçük bir de işlem esnasında çekilen  video var , izleyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için merkezimizi arayabilirsiniz ve saç kaynak uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Sach Saç Modeli nde de Mikro Saç Kaynak Uygulaması vardır ( aşağıdaki resimde )

Mikro Saç Kaynak

 

İşte çok kısa saça Nano Saç Kaynak Uygulaması Resim ve Videosu

Sach
444 3 671

nano saç kaynak

nano saç kaynak

 

Saç Kaynak Videoları ;