BANT SAÇ KAYNAK YENİ MODELLERİMİZ

bant-saç-kaynak
bant-saç-kaynak

Sach A.Ş olarak her dönem çekim yapmaya özen göstermişizdir. Pandemi dönemi dışında İlkbahar / Yaz Koleksiyonu olarak en beğenilen Ombre ve Röfleli bant saç kaynak uygulamasını ön planda tutarak saç kaynak uygulamalarının tanıtım çalışmalarını yapmışızdır .

Bu senede Kartelamıza eklenen yeni renklerle beraber 140 ı aşan renk skalasına ulaşmış durumdayız. Özellikle küllü tonlarda çıkardığımız N serisi ile dünyaca ünlü kuaförlerin boyadığı renklerdeki tonları kıskandıracak yeni renk bölümümüzü oluşturmuş olduk. Renk sikalamızı görmek için instagram sayfamızı ziyaret etmeyi mutlaka unutmayın . Tüm çıkan siparişlerimiz ve yeni renkler orada yer almaktadır.

Peki Bu yeni Renkleri Oluşturmakla Neyi elde etmiş olduk?

Öncelikle hiç uğraşmanıza gerek kalmadan kendi saç renginizi direkt olarak satın alabileceksiniz. Özellikle Türkiye deki veya Yurt dışındaki kuaför meslektaşlarımız için söylüyoruz bunu

İstediğiniz tüm çılgın renkler dahil tüm kızılın tonları , ara tonlar ve tabi ki ana tonlarda işlenmiş saç bulabileceksiniz . Sadece bant saç kaynak olarak değil, keratin kaynak ve tres kaynak olarak da satın alabileceksiniz . Önceden yaşadığımız saçı iki kere açma boyamya sokma sorununu da ortadan kaldırmış olduk . Sırf müşterisinin saçına uymadığı için rengi tekrar değiştirmek ve saçı yormak kısmı ortadan kalacaktır .

Peki Neden Çekimlerde Bant Kaynak Vurgusu Yapıyoruz ?

Özellikle model seçimi yaparken sadece yüz güzelliğine veya boyuna bakarak hareket etmiyoruz modellerde bunu belirtmek isteriz . Sach markasına uyumu ve anlatmak istediğimiz hikayeyi bize verebilecek modelleri tercih ediyoruz .

Şimdi Öncesi Sonrası hallerini burada paylaşacağımız modellerin hikayelerinden bahsedelim size :

1 . Model POLY –

Saç Rengi : 7A – 7N & 7A-7N-7A-61 Slavic Dream

Saç Uzunluk : 90 cm

Saç Gramaj : 350 Gr

Uygulama Süresi : 2,5 Saat

Kullanım Süresi : 6-8 Hafta

bant saç kaynak modeli
bant saç kaynak modeli

Bir cevap yazın