Mikro saç kaynak

Saç kaynak modelleriYeni ve son sistem olduğu için Mikro Saç kaynak hakkında çok merak edilen sorular var.

 • Nasıl yapılır
 • Ne kadar süre kullanılır
 • Uygulama süresi nedir
 • Dikkat edilmesi gerekenler var mı
 • Saçların kullanımı rahat mı
 • Saç kaynakları çıkarılırken nasıl çıkarılır

Genelde en çok sorulan sorular bunlar . Biz de bunu bildiğimiz için ; Mikro saç kaynağı 2 .kez kullanan müşterimize  bunları sorduk ve tüm samimiyetiyle cevaplamasını istedik.

Mikro Saç kaynak Sisteminden memnun musunuz ?

Angelica ( 40 yaş ): Evet , çok memnunum . Her şeyden önce kullanımı rahat . 20 yaşımdan beri saçlarım zayıf ve ince telli olduğu için saç kaynağı kullanıyorum. Sürekli olarak boncuk kaynak , keratin kaynak uygulamaları yaptırdım ve artık görüntüsünden dolayı çok sıkıldım. Ama bu mikro kaynağı yaptırınca aradaki farkı gördüm ve artık içim daha rahat.

Uygulama süresi nedir ?
saç kaynakAngelica  :Benim saçım zayıf olduğu için 100 gr yeterli oluyor .Saç kaynak uzmanı Murat Kolukırık uygulamayı 3 saatte tamamlıyor.

Kullanım süresi ?
Angelica  : Kullanım süresi normalde 3 ay ile 6 arasında değişiyormuş . Ama ben biraz titizim bu konularda ilk kaynağımı 3 buçuk ay kullandım bunu da en fazla 3 ay kadar kullanırım.

Dikkat Ettiğiniz bir şey var mı ?
Angelica  : Ekstra dikkat ettiğim bir şey yok . Bakım vs yapmıyorum.
Sadece gece yatarken saçlarımı örüp bu şekilde yatıyorum . Çünkü uzun saçlar normalde de çok karışır birbirine , bu yüzden saçınızı toplayıp yatarsanız karışma olmaz. 3 ayın sonunda da rahat rahat saçlarını çıkarabilirsiniz.

Çıkarma işlemi nasıl oluyor.
Angelica  : Mikro Saç kaynak özel solüsyonu ile kolay bir şekilde çıkarılıyor.

Son olarak tavsiyem ;
Eğer saç kaynağı yaptırmayı düşünüyorsanız korkmayın . Önemli olan doğru yerde yani doğru saç kaynak merkezinde olmanız .

Sach 444 3 671

Mikro saç kaynak

saç kaynak merkezi

sach saç kaynak merkezi

saç kaynakları

6 Yorumlar
 1. merhaba iyi günler.saçlarımın azlığı nedeniyle kaynak düşünuyorum fakat itici gelmesınden açıkcası biraz endişenıyorum.sitenızı ınceledım Mikro Saç Kaynak yaptırmaya karar verdım. benı bu konuda bilgilendırır mısınız? ne kadar süruyor malıyeti tekrar çıkartıp taktırabılıyor muyuz yoksa 1 seferlik mı oluyor …teşekkürler.

  • 444 3 671 Çağrı Merkezimizi arayın , yardımcı olalalım Gülümser hanım.

  • doğru kişiye gitmen çok önemli ve kendi saçından fazla uzun taktırma bence benim saçımından 3 4 cm uzun taktırdım hiç belli olmuyordu. bir kişi bile gelip sen kaynak mı yaptırdın demedi topladım ördüm ikiye ayırdım öyleyken bile belli olmadı kullanırken hiç bir sorun yok açıkçası yıkıyorsun şekil veriyorsun çok güzel ama tek sorun çıkartırken. benim saçlarım aşırı döküldüğü için birde üstüne kaynak taktırınca acayip bir şekilde döküldü günde 100 tel dökülüyor zaten bunun toplamını 2 ay sonunda gördüğünü düşün işte o görüntü ister istemez canını sıkıyor kaynak azda olsa yıpratıyor döküyor saçı sonuçta diplerine takılan bir boncuk var ve karışmaması için tarayacaksın buda daha çok dökülmesine yol açıyor bunu düşünerek taktır bence 🙂

 2. Ben samsun çarşambada oturuyorum. Mikro sac kaynak yaptirmaya karar verdm. Buraya yakin kaynak merkezi yokmu. Guvenilir ve tecrubeli eller olmali

  • Mikro saç kaynak uygulamasını sadece İstanbuldaki Sacg Saç Kaynak Merkezinde yapılmaktadır.

  • Merhaba bende samsun merkezdeyim. Aynı şekilde mikro kaynak düşünüyorum ve samsunda gamze Vural instagramdan bakabilirsin. Tereddütlerim var ama en iyi oymus samsunda.

Bir cevap yazın