Mikro Saç Kaynak Merkezi Bursa

Extend Magic Mikro Saç Kaynak Merkezi Bursa da Son teknoloji saç kaynak sistemi Mikro Saç Kaynak Extend Magic Hair Extensions Bursa … 

MİKRO-SAÇ-KAYNAK

Saç Kaynak Merkezi Bursa

Mikro saç kaynak yaptırmak için Mikro Saç Kaynak Extend Magic bayisi  sizlere 1. sınıf en iyi saç kaynak hizmeti sunmak için profesyonel saç kaynak makinası Extend Magic ile profesyonel saç kaynak hizmeti sunmaktadır.

Kuaför Malzemeleri | Saç Kaynak Merkezi | Saç Kaynak | Peruk | Postiş | Peruk Satış | Peruk | Saç Kaynak

 

26 Yorumlar
 1. Saçlarım ma kaynak yapyirmak istiyorum saclarim yanliz kisa saygilar

 2. mrb saçıma kaynak yaptırıcam 2. hafta sonra ve bana acıl yardımcı olabılır mısınız ? saçım çok ince telli kaynak yaptırdıgımda bellı olmasını ıstemıyorum arastırdım bıraz mikro kaynak falan varmış hangısı daha ıyı olur tabı sız bılırsınız gene ama bellı olsun ıstemıyorum özellıkle.. ikincisi sacımın rengını tamamen küllü kumral yapmak ıstıyorum suan koyu kumral kaynakla bırlıkte yapılabılıyomu ve son sorum fiyatını ögrenmek ıstıyorum kredı kartına 2 taksıt yaptırma sansım olabılıyomu ona göre sızden randevu almak ıstıyorum ii çalışmalar

  • Saç kaynak işlemi yaptırmadan önce saçlarınızı istediğiniz renge boyatmalsınız. Onun üzerine istediğiniz saç rengi ile mikro saç kaynak işlemi yaılabilir. Mikro saç kaynak fiyatları sayfamızdan fiyatları inceleyebilirsiniz.

 3. merhaba bursada yeriniz nerde acaba?

 4. saç kaynak merkezi bursa yazıo ama. Bide neden fiyatlar bu kadar pahalı başka yerlerde daha ucuz yani pahalı olmasındaki neden ne yada diğer yerlerin ucuz olmasındaki neden sizce ne?

  • Türkiye’de sadece İstanbul’da merkezimizde yapılan ve Bursa’dan merkezimize gelerek bu işlemi yatıran müşterimizin fotoğraf albümünün adı “Mikro Saç Kaynak Bursa” dır. Bu sayfada daha önce Bursa’da Mikro Saç Kaynak Bayiliği verdiğimiz; fakat bizim standartlarımıza uymayarak çalışan bir firmanın bilgileri vardı. Ve biz bu saç kaynak merkezi bayiliği verdiğimiz kişinin bayiliğini iptal ettik. Orijinal Mikro Saç Kaynak yaptırmak isteyen kişileri de bilgilendirmek amacı ile bu sayfa yerinde bırakılmıştır.
   Diğer sorunuza gelecek olursak

   Olması gereken Saç kaynak Fiyatları hakkında size şu şekilde bilgi sunabilirim.

   Dünya üzerinde Ham Saç olarak adlandırılan gerçek insan saçı kişinin saçlarında kesildikten sonra kalitesine göre gruplara ayrılır.
   A Grade Remy Saç
   AA Grade Remy Saç
   AAA Grade Remy Saç
   AAAA Grade Remy Saç ve son olarak
   AAAAA Grade Remy Saç olarak ayrılır. Bu ayrım esnasında saçlar büyük fırçalar ile taranır. Bu tarak ham saç tarağı olarak adlandırılır. Bu tarama esnasında ham saç tarağında geçen saçlar AAAAA Grade remy (yani hepsi aynı yöne bakan , içinde kısa ve ters saç barındırmayan ) saç olarak ayrılır.
   ham saç tarağı Ham Saç Tarağı
   Bu AAAAA Grade Remy Saç yani beş yıldız olan saçlar 7 aşamalı kalite kontrolünden geçer. Bu kalite kontrolünün bazısı şunlardır;
   Saçın Kınasız, Boyasız ve perma gibi kimyasal işlem görmemiş olması, açma boyama gibi işlemlerde istenilen sonucu rahatlıkla vermesi, saçın fön süz halinin bile akıcı ve parlak olması fön ve saç maşası gibi işlemler yapıldığında kolay şekil alarak uzun süre dayanması gibi bir çok özelliğe sahip olması gerekmektedir.
   Peki, ham saç tarafı içerisinde kalan saçlar ne olmaktadır ?
   Biz Sach saç kaynak merkezi olarak çöp olarak değerlendirdiğimiz saçlar piyasada bir çok saç kaynak merkezi tarafından satın alınmaktadır. Elbette çöpler gerçek insan saçından geriye kalan kırılmış, kısalı uzunlu, kınalı, boyalı ve fırça içerisinden toplandığı için hepsi aynı yöne bakmayan yani NON REMY Saçlardır. Bu saçlar hepsi aynı yöne bakmadığı ve aralarda kısa saçlar karıştırıldığı için saç uçlarına doğru aldıkça incelen bir yapıya sahiptir. Genelde %98 ilk yıkamada karışır ve dolaşır. saçı açmakta güçlük çekersiniz.
   Fakat bununda çaresini bulmuşlar saçı kimyasal bir serum içerisine yatırarak saçın dolaşmasını erteliyorlar. Buda yaklaşık 4 haftalık bir süre sonuna kadar saçların karışmasını engelliyor yada ilk saçınızı boyayana kadar hissettirmiyor. Fakat eninde sonunda saç karışıp dolaşarak sizi saç kaynak yaptırdığınıza pişman ediyor… Ve bir çok kadın forum ve şikayet sitesinde saç kaynağı yaptırdım saçım karıştı dolaştı ve verdiğim para boşuna gitti tarzında yorumlara neden oluyor.
   Ayrıca saç kaynak eğitimi olmayan kişiler sadece kuaför salonlarına ciro kazandırmak için bu Ucuz saçları bilmeyerek tercih ederek saç kaynakları yapıyorlar. Kuaför müşterisi şunu düşünüyor ” Kuaförümden çok memnunum saçımı çok güzel boyuyor, çok güzel kesip boyuyor kaynağımı da kimseye yaptırmam” Kuaför diyemiyor ki ya ben 3 senede 1 biledin senede 2 tane kaynak yapıyorum. Ayrıca saç kaynak yapmayı da bilmiyorum sadece bana fön çektirmeye gelen kaynak saçlardan nasıl yapıldığı ile ilgili fikrim var diyemiyor. Ve müşterisine ucuz non remy saçlar ile kaynak yapıyor. saçlar 1 ay veya 1 hafta sonra dolaştığında kuaförü saçlarına iyi bakmamışsın, yada şunu yanlış yapmışsın diyerek müşterisini başından savıyor… Aslında o kuaförün suçu yok çünkü eğitimini almadığı bir şeyi nasıl yapabilir ? ve Genelde kaynak işi uzun ve zor işlem olduğu için iş yerindeki çırak yardımcı konumundaki kişilere yaptırılıyor. Çocuklar boş duracağına 1 liraya non remy saç alıp küçük bir takma ücreti ile boyasından kazanırım mantığı ile saça bir şeyler yapılıyor… İşte ucuz saç kaynağının formülü bu….
   Pahalı diye adlandırılan saç kaynak fiyatları aslında neye göre pahalı bir kez daha düşünmek gerekiyor.
   Ben bu yoruma cevap yazan Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık (lütfen Google’dan kim olduğumu araştırın aldığım eğitimler ve mesleki geçmişim nedir inceleyin)
   • Saç kaynak uygulamalarını çırak konumunda olan kişilere bırakmadan bizzat kendim yapmaktayım.
   • Yapmış olduğumuz saç kaynak uygulamalarında birinci sınıf Premium AAAAA Grade Remy Saç kullanıyoruz. Garantili iş yapıyoruz.
   • Kullanmış olduğumuz saçları en iyi kalitede olmasına özen göstererek bizzat kendimiz ithal ediyoruz.
   • En pahalı ve kaliteli saçlar seçiliyor.
   SACH SAÇ KAYNAK MERKEZİ olarak Boncuk Saç Kaynak, Keratin Saç Kaynak uygulamalarımız normal erişilebilir fiyatlardadır. Fakat 2010 yılında Amerika’dan ithal etmiş olduğumuz Mikro Saç Kaynak Extend Magic uygulaması Dünya üzerinde Hollywood yıldızlarının kullanmış olduğu saçta belli olmayan ve uygulama süresi yaklaşık 6 – 7 saat süren Çok Lüks bir saç kaynak yöntemidir. Bu saç kaynak yöntemini Türkiye’ye getirdiğimde bu kadar lüks bir ürünü Türkiye’de kim yaptıracak dediler. Çünkü 10 liralık bir pense ile her köşe başında ucuz saç kaynak yapılıyor. Kimse rağbet etmez dediler.
   Ben araştırmacı ve kaliteli uygulama isteyen bir çok kaynak müşterisi olduğunu bildiğim için tereddüt etmeden getirdim.
   Şua saç kaynak merkezimizde Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinden, Bakü, Kuzey Irak Belçika, Almanya, İsviçre hatta Avustralya’dan Mikro Saç Kaynak Extend Magic saç kaynağı için gelen müşterilerimiz var. Kullanan müşterilerimizin tamamı çok memnun… Yorumları ise şu “Verdiğimiz paraya ve harcadığımız zamana değdi ellerine sağlık” kaliteli saç kaynak isteyen kişilerin tercihi olmak bizi mutlu ediyor.
   Mikro Saç Kaynak Extend Magic uygulamasının pahalı geldiği durumlarda Müşterilerimize fiyatı daha makul olan Mikro Kapsül Saç Kaynak uygulamasını tavsiye ediyoruz.
   İkisinin arasında ne fark var diye soran müşterilerimizi merkezimize davet ederek saçlarının bir tarafında1 adet Extend Magic diğer Tarafına ise Mikro Kapsül uygulaması yapıyoruz ve evlerine gidip bir kaç gün kullanmalarını hangisini beğenirse onu yaptırabileceğini hatta yaptırmayı düşünmüyorlarsa bir önemli olmadığını vurgulayarak Müşterilerimize saç kaynak öncesi DENEME imkanı sunuyoruz….
   Kendimize olan Bu kadar Öz Güven İle Müşterilerimiz ile Sürekli kalıcı bir şekilde Çalışıyoruz.
   Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık’ın bir hayat felsefesi var Empatizm sana yapılmasını istemediğin bir şeyi kimseye yapma.
   İste bizim farkımız bu….
   Saygılarımla…
   Murat Kolukırık

   • merhabalar taksit yapılıyomu kredi kartına internet sitenizde bu konu hakkında bilgi verilmemiş ?

    • Evet yapılıyor,
     Detaylar için Çağrı merkezimiz 444 3 671 i arayabilirsiniz.
     Sach Saç Kaynak Merkezi

     • yok denicek kadar az ve ince yapıda bir saça mikro kaynak uygulaması olurmu ?

     • Evet , yapılabilir. Çağrı Merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz 444 3 671

 5. merhabalar bende mikro kaynak için bi kuaföre gittim fakat sana mikro kaynak olmaz saçın hepten yok olur dedi ve bana boncuk kaynak taktı hiç belli olmucak dedi ama oluyor ve çok acıyor size gelsem boncuk kaynağı çıkarıp mikro kaynak yaparmısınız özellikle alın bölgeye istiyorum alnım açık olduğu için ama alın bölgesinde belli olurmu ?

  • Merhabalar Sevgi hanım,
   geçmiş olsun öncelikle.
   Genelde ellerinde Mikro Saç Kaynak Makinası olmayan kuaföreler müşteri kaybetmek için önermiyorlar ve en basit işlem olan Boncuk Saç Kaynak uygulamasını yapıyorlar ki onu da yapamamışlar size.
   Normalde çok dipten takılması kişiyi rahatsız eder, kuaförünüüz güveninizi boşa çıkarmış…
   Sadece bölgesel Mikro Kaynak Saç Uygulaması yapmıyoruz malesef. Kople uygulama yapıyoruz..

 6. bursa da şubeniz var mı

 7. merhabalar; uzun zamandır bu yöntemi araştırıyorum. bursa da yapan yok yapıyorum diyenlerde güven vermiyor zaten. bir kaç hafta sonra saçtan çıkmalar olduğunu ve saça zarar verdiğini önermediklerini para tuzağı olduğunu iddia ediyorlar. doğruluk payı var mıdır acaba? özellikle dökülme ile ilgili çünkü arada çıkmalar olursa bizim bursa dan gelip taktırma şansımız olmaz. burada da yapan yok malum.

  • Sema hanım, Uygulama İstanbuldaki merkezimizde yapılmaktadır. Uygulama tekniği SACH markasına aittir. Dışarıya eğitimini vermiyoruz. Bu yüzden merkezimiz haricinde yapılan uygualamalr orijinal mikro saç kaynak değildir..

 8. Merhaba mikro jel kaynak yaptırmak istiyorum.bursadan gelecegim icin yaptirdiktan sonra bakım vs gerekiyormu? Gerekiyorsa ne sıklıkta. En fazla ne kadar süre kullanılabiliyor?

  • Mikro Jel Saç Kaynak Yapmıyoruz .. Mikro Kapsül Saç Kaynak ve Nanofilament Saç Kaynak sistemlerini yapıyoruz.. Aylık bakım ve kontrolleri oluyor..

 9. Merhaba kendi boncuk saçlarım var ve bakım yaptırmak istiyorum ücret öğrenebilirmiyim acaba şimdiden teşekkürler

  • Saç Kaynak Fiyat bilgisi için 444 3 671 ya da Whatsapp:0532 592 88 42

 10. merhaba benim çıt çıt orjinal saçlarım var bu saçlar micro kaynak olur mu?ve mikro kaynağın süresi ne kadrardır ne kadar kalır saçta ?

 11. IYI GUNLER ELIMDE 185 ADET KAYNAK VAR KAHVE RENKTE … KENDI SACIM SARI VE KAYNAKLARI DA SARI RENK YAPIP TAKTIRMAK ISTIYORUM … FAKAT BANA KACA MAL OLUR ASAGI YUKARI BIR FIYAT SOYLEMENIZ MUMKUN MU ACABA

  • Fiyat bilgisi için 444 3 671 numarayı ya da whatsapp 0532 592 88 42 arayınız..

Bir cevap yazın