Mikro Bant Saç Kaynak Yorumları

kelebek bant kaynakMerkezimizde birçok kaynak sistemi mevcut. Şuan uygun ve aynı zamanda çok kullanışlı olan Mikro Bant Kaynak sistemi. Merkezimizde üretilmiş olup aynı zamanda uygulayıp ve satmaktayız.
Saçlarda 2-3 ay kalma süresi olan ve ısı kullanılmadan saçların diplerindeki saçlara tutturularak yapıştırılan bir sistemdir. Hem kısa sürede kaynak yapılırken hem de saçlarda çıkarılması da bir o kadar rahattır.

Merkezimize sürekli gelen Mürvet Hanım iş yoğunluğundan ve pratik bir çözüm olarak Mikro Bant Saç Kaynak sistemini tercih etmektedir.
Kaynak çeşidi olarak rahat ve kullanışlı aynı zamanda gözükmeyen bir kaynak sisteminde üst sıralara çıkan Mikro Bant fiyat olarak da uygun.

Saçlarınız normal yoğunlukta ve uzunlukta ise Tape In hair yani Mikro Bant kaynak sizde kullanabilirsiniz. Eğer saçlarınızın yanları daha zayıf ise Kelebek Bant Kaynak olan (Butterfly Hair Extensions) Mikro Bant Kaynaktan daha küçük tutamlarla saçlara uygulanan bir sistemi kullanabilirsiniz.

Sach Saç Kaynak Merkezi olarak bizleri arayarak ya da merkezimize gelerek saç kaynak uzmanlarımız tarafından saçlarınız için hangi kaynak yapılması uygunsa saç kaynak uzmanlarımız tarafında en uygun ve doğru teknik ile saçlarınıza kaynak yapılmaktadır.

Sach saç kaynak merkezi olarak bu ürünleri hem uygulamada hem satışını ve üretimi yapmaktayız.

Eğer İstanbul da değilseniz ya da sürekli kaynak uygulamasını yaptırdığınız güvendiğiniz bir yer varsa da bizden istediğiniz renkte ürünü sipariş edebilirisiniz.

% 100 Gerçek Saç , % 100 Yerli Üretim

İstanbul – Florya
Sach

 

mikro bant saç kaynak

Bir cevap yazın