Bizi Arayın: 444 3 671

Kelebek Bant Kaynak Yorumları

Kelebek Bant Kaynak Yorumları

kelebek bant saç kaynakMerkezimize gelen misafirimiz Melis Hanım eskiden Boncuk Kaynak ve Keratin Kaynak uygulamaları istiyordu.
Fakat Kelebek Bant Kaynak sistemini Sach Saç Kaynak Merkezi olarak ilk Türkiye’de yapan ve ismini veren firma olarak bunun gururunu yaşamaktayız.
Melis Hanım instagram, facebook ve youtube kanalımızdan Kelebek Bant Kaynak uygulama videolarımızı görmüş. Merkezimize gelerek saçlarına takılan kaynakları çıkartılıp yerine Kelebek Bant Kaynak sistemini istedi.

Melis Hanım Kelebek Bant Kaynak taraftarı oldu ve her geldiğine Kelebek Bant Kaynak uygulamasını yeniletmek için merkezimize gelip yenileyip tekrar gidiyor.
Bu yüzden Melis Hanım ile video çekmek istedik. Melis Hanım biraz çekingen bir misafirimiz olmasına rağmen video ve fotoğraf çekilmeyi kabul etti.

Genelde Kelebek Bant Kaynak saç da kalma süresi 2 ay vermekteyiz. Fakat Melis Hanım saçlarında 4 ay kaldığı ve hiç düşme yaşamadığını belirtti.
Eğer sizlerde saçlarınıza kaynak yaptırmayı düşünüyoruz. Bizlere ulaşabilir, sayfalarımızdan saç kaynak uygulamalarımıza bakabilirsiniz ya da Florya’daki 5 katlı merkezimize gelerek saçlarımızı görebilir. Saç kaynak uzmanlarımız tarafından sizlere de en uygun kaynak sistemleri sizlere önerilmektedir.

Şimdi Melis hanımın Uygulama esnasından bir video ekliyoruz.

Umarım sizde beğenirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezikelebek bant saç kaynak uygulama
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Daha detaylı bilgi için bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.
444 3 671
0532 592 8842

Sach

mikro bant kaynak fiyat

Bir cevap yazın

Son yazılar