Nanofilament Saç Kaynak Yorumları

saç kaynak yaptıranlarSaçlarında yıpranma olan, uzatamayan birçok insan var. Bizleri sosyal medyadan takip eden, sitelerimize girip ürünlerimizi gören birçok kişi Sach Saç Kaynak Merkezimize gelerek saçlarımızı ve yaptığımız kaynak uygulamalarını gördükten sonra saçlarına kaynak yapılmasını istiyor.

Misafirlerimiz bazıları İstanbul’dan, il dışından gelenler ve şuan yurt dışından gelen birçok misafirimiz bulunmaktadır. Sadece kaynak yaptırmak için değil saç satın almak için de geliyorlar. Aynı zamanda 5 ay sonra kaynaklarını yenilemek için tekrardan merkezimize gelmektedirler.
Daha sonra misafirimiz merkezimize Almanya’dan geldi. Saçlarının önleri ve tepelerinde dökülmeler mevcuttu. Aynı zamanda saçları da kısaydı. Saç kaynak uzmanlarımız saçlarına Nanofilament Saç Kaynak sistemini önerdiler.

Saçlarını ilk başta çekmek istemedik. Misafirimizin rahatsız olmasını kesinlikle istemeyiz. Bu yüzden kaynak uygulaması yapılırken gözükmeyecek şekilde fotoğraflar şekilde ve Almanya’dan gelen misafirimiz kaynak uygulaması bittikten sonra küçük bir röportaj yaptı.

Misafirimizin uğurundan olsa gerek, yurt dışından Fransa, Almanya, Avusturalya gibi ülkelerden sadece 1 gün için kaynak yaptırmaya gelen misafirlerimiz oldu.
Almanya’dan gelen misafirimizin kaynak uygulaması bittikten sonra hem öndeki dökülme kapandı hem de saçları uzamış oldu. Saç rengi de çok güzel bir şekilde uyum sağladı. nano saç kaynak yorumları
Saçlarını çok beğenen misafirimiz tekrardan geleceğini söyledi.

Saçlarını güle güle kullanmasını Sach olarak diliyoruz.

Saçlarınız bu tarz da dökülmeler varsa ya da saçlarınızı uzatmak istiyorsanız bizleri Çağrı Merkezimizden veya WhatsApp Hattımızdan arayarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Merkezimize gelerek saçlarımızı görebilir. Saç kaynak uzmanlarımız ile konuşarak saçlarınıza en uygun kaynak uygulamasını göstererek saçlarınıza kaynak yapılabilir.
Saç Kaynak Fiyatları için ise sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Çağrı Merkezimiz 444 3 671 & WhatsApp Hattımız 0532 592 88 42

 

çıt çıt saç

nanofilament saç kaynak

Bir cevap yazın